C O N S F Y
AKRİDA TEKSTİL

Yönetimden Mesaj

yonetimden-mesaj-470x600

2004 yılında Akrida Tekstil’in açılışını gerçekleştirdik. Başladığımız yolculuğumuza o ilk günkü heyecanla devam ediyoruz. Akrida markasıyla, iş elbisesi, teknik tekstil olarak giriş yaptığımız sektöre, insanı giydirmek ana temasıyla geniş yelpazeye yayılarak sektörün önde gelen firmaları arasında yer alıyoruz.

Ürettiğimiz kumaşların yüksek kaliteli oluşu, güçlü stoklarımızın hızlı sevk edilmesi, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı amaçlayan hizmet yapımızla kuruluşumuzdan kısa bir süre sonra adımızdan söz ettirdik. Tüm bu özelliklerimizle, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz tarafından aranan bir çözüm ortağı olmayı başararak, tarafımıza ulaşan her bir talebi titizlikle inceleyen, araştıran ve üretim yapabilen bir işletme haline geldik. ‘’Güven dokur’’ sloganımızla sadece yurtiçi satışla yetinmeyip, yapmış olduğumuz ar-ge ve sanayi yatırımlarıyla uluslararası piyasada da yerimizi alarak 60 ülkeye ihracat yapıyoruz.

Dünyamızdaki kıt kaynakların hızlı tüketimi, yenilenemeyen enerji kaynakların sonuna yaklaşılması tüm firmaları büyük bir sorumluluğa yöneltti. Bizler de yeşil üretim ve sürdürülebilirlik kavramlarının öneminin farkındayız. Tüm çalışan personelimiz ile beraber gerekli eğitimleri alarak bu değerlere sahip çıkıyoruz. Bu alanda da üzerimize düşeni layıkıyla yapmak adına uluslararası öneme haiz sertifikaların alınması yönünde adımlar atmış bulunuyoruz.

Akrida Tekstil etiketi ile piyasada yer alan her ürünümüzün arkasındayız ve her bir ürünümüzde iddiamızı koruyoruz. Değerlerimizden taviz vermeyen yaklaşımımızla hedeflerimize ulaşırken; büyük bir emek ve birlik beraberlik içinde özenle çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz.

 

Saygılarımızla

İsmail Akkuş                                                                                                                    Yavuz Özdemir

Yönetim Kurulu Başkanı                                                                                           Yönetim Kurulu Üyesi

                                                                                                                                              Genel Müdür