C O N S F Y
AKRİDA TEKSTİL

AR-GE

Ar-Ge Birimimiz

Kurulduğu günden bugüne aralıksız yatırımlarına devam eden firmamız, geniş ürün yelpazesini hızla büyütmeye devam etmekte. Piyasanın ihtiyaçlarını yakından takip ederek, medikal, iş kıyafetleri, fonksiyonel ve teknik kumaşlarda alanında öncü bir firmayız. Geniş ürün yelpazemizin yanında özel üretimlere tamamen açık olan firmamız, yenilikçi teknolojileri geliştirmek ve tekstil sektörünü daha fazla değişime yönlendirmek için 2013 yılında Ar-Ge Merkezi alt yapısını kurmaya başladı.

Müşterilerimize beklentilerinin üstündeki kalitede ürünler, yenilikler, teknik tekstiller, dayanıklı, uzun ömürlü, çevre dostu ürünler üretmeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda da ürün gamımızda, gümüş ipliğiyle üretilmiş ömür boyu kalıcı, antistatik özellikli kumaşlar, Karbon ipliğiyle üretilmiş ömür boyu kalıcı, antistatik özellikli kumaşlar, kanallı polyester iplik yapısıyla, terinizi emen ve pamuktan daha hızlı dışarı atabilen, nefes alabilme kapasitesiyle terlemenizi minimuma indiren, bu sayede konforunuzu maksimuma çıkaran kumaşlar, ayrıca su geçirmez veya ekstra talep üzerine nefes alabilirlik özelliğiyle hem dış etkilerden sizi koruyan hemde konforunuzu düşünen softshell gibi montluk kumaşlar da üretmekteyiz.

Ar-Ge alanında temel, uygulamalı ve deneysel araştırmalarımıza kesintisiz devam etmekteyiz. Müşterilerin talep ettikleri ürünleri her yönüyle en ince detayına kadar inceliyor ve hayal ettikleri ürünleri gerçeğe dönüştürüyoruz. Piyasaya yön verecek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ışık tutacak yeniliklere devam ediyoruz. Deneysel araştırmalarımızda diğer Ar-Ge merkezleriyle iş birliği içinde olmaya devam ediyoruz.

Ar-Ge süreçlerinde vazgeçilmez değerlerimiz;

  • Özel üretim ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılamak
  • Ürün kalitesinin arttırılması
  • Teknolojiyi her alanda kullanma
  • Teknik tekstil alanında yenilikleri yakalayarak günümüz ihtiyaçlarına cevap verme
  • Çevre dostu ürünler üretmek
  • Fonksiyonel kumaşlarla kullanıcı konforunu ön planda tutmak

Adres: Yunus Emre Mah. Obalar Sok. No: 5 Yıldırım / Bursa

Adres: Mehmet Nesih Özmen, Kavaklı Sokağı No:15-b, Güngören/İSTANBUL