Akrida Tekstil

GELECEĞE GÜVENLE BAKABİLMEK ADINA ATTIĞIMIZ ADIMLAR

duyarliyiz-ana-resim

GELECEĞE GÜVENLE BAKABİLMEK ADINA ATTIĞIMIZ ADIMLAR

Dünyamızdaki kıt kaynakların hızlı tüketimi, yenilenemeyen enerji kaynakların sonuna yaklaşmamız, tüm firmaları büyük bir sorumluluğa yöneltti. Yeşil üretim ve sürdürülebilirlik kavramları herkes için büyük önem arz etmektedir.

Akrida Tekstil olarak bu kavramların öneminin farkındayız. . Tüm takım arkadaşlarımız ile yönetimimiz ile beraber gerekli eğitimleri alarak, bize emanet bırakılan dünyamıza sahip çıkmayı kültür haline getirdik.

Bu misyonla 2018 yılında; piyasaya çevreci ürünler sunmak amacıyla Oeko-Tex sertifikasını süreçlerimize dâhil ederek sürdürülebilirlik ve yeşil üretime giriş yolculuğuna başladık.

2023 yılında 60 farklı ülkeye yaptığımız üretimimizi sürdürülebilir bir şekilde yapmayı, bir sorumluluk hissettik ve belgelendirme (GOTS, GRS, RCS ve OCS) sürecini tamamladık.

kalite-logolari

Her yıl yenilenen bu belgeler, müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin çevreye duyarlı ve sürdürülebilir olduğunu garanti etmemize yardımcı olmaktadır. Tüm bu adımların neticesinde, müşterilerimizin taleplerine uygun olarak organik ve geri dönüştürülebilir ürünleri imal edebileceğimizi ilan ettik.

ges

Yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelmenin gerekliliğinin biliciyle, güneş enerji santrali yatırımımızı gerçekleştirdik.

Sürdürülebilir, yenilenebilir ve çevreyi koruma odaklı yaklaşımımızı koruyarak geleceğe güvenle bakmaktayız.